Patarimai prieš gripą ir imunitetui stiprinti

spanguolesPrieš gripą ir imunitetui stiprinti pataria Vincentas Sakas, nepriklausomas mitybos ir kulinarijos ekspertas
Kas rytą tik atsikėlus išskalaukite burną vandeniu ir išgerkite šaukštą ryžių acto (atkreipkite dėmesį: ryžių actas tik – 2%).
Būtent taip šešis tūkstantmečius elgiasi kinai ir todėl pusantro milijardo žmonių beveik neserga širdies ir kraujagyslių ligomis. Nepatariu užgerti vandeniu, nes ryžių actas labai silpnas ir gerai padeda tiems, kas serga skrandžio opalige, skundžiasi skrandžio rūgštingumu, sunkumu, bėdomis virškinant. Ryžių actas ne sukelia rūgštingumą, o pagerina jo šarmines reakcijas.
Bet nieko geriau nėra už vandens jonizatorių „Burbuliukas“, kurį galite rasti internetinėje svetainėje Burbuliukas.lt. Burnos ir nosies skalavimas rūgštiniu vandeniu – jokių gripų!!!
O dabar svarbiausias dalykas – lietuviams lietuviškas sveikatinantis pagalbininkas – Vincento antigripinas, kuris apsaugos organizmą nuo gripo bacilų:
Plakikliu (blenderiu – kainuoja apie 40 litų) sutrinkite 700g lietuviškų spanguolių, 500g lietuviško medaus, 30g kaimiškų česnakų, 30g kaimiškų svogūnų. Taip pat sutarkuokite 20g nuluptų laukų krienų (neturite, dėkite turguje pirktų jau paruoštų krienų), sumaišykite su spanguolėmis, po to įmaišykite 20g lietuviško medaus sugrūstų žiedadulkių, 20g sugrūstos lietuviškos bičių duonelės, 5g šviežiai maltų garstyčių (neturite, dėkite parduotuvėje pirktų garstyčių), 5g šviežiai maltų cinamonų, 1g šviežiai maltų aitriųjų paprikų (galima sumalti kavos malūnėliu). Laikykite šaldytuve inde su dangteliu.
10-15 minučių po to, kai ryte išgėrėte ryžių acto, išgerkite šaukštą sveikatinančio Vincento mišinio. Jei kam mišinys pasirodys per aitrus, užgerkite vandeniu, nors jį mielai valgo net maži vaikeliai.
Kol siaučia epidemija, Vincento antigripiną gerkite ir vakarais.
Epidemijos metu daug ir dažnai valgykite česnakų, svogūnų, šviežiai trintų krienų, ypač sveika rauginti kopūstai, pagardinti smulkiai kapotais svogūnais ir saulėgrąžų arba sėmenų aliejumi.
Būtinai padėkite savo kūdikėlių imunitetui: nakčiai sutrinkite kelias česnako skilteles į košelę ir įdėkite kūdikėliui į kojinytes nakčiai taip, kad česnakas liestų padukus.
Saugokite save nuo užsikrėtimo gripu: parėjus iš gatvės pirmiausiai nusiplaukite rankas ir kuo dažniau plaukitės rankas (būtinai to reikalaukite iš vaikų), ypač prieš ruošiant ar imant į rankas valgį. Eidami į gatvę, parduotuvę ir darbe nešiokite kaukę, o į batus įdėkite po skiltelę česnako. Nebijokite jo kvapo, nes daug geriau česnaku kvepėti, nei sirgti ar mokėti „išrinktųjų klanui“ niekšiškai didelius pinigus už injekcijas, kurių poveikis yra abejotinas ir pasaulio žiniasklaidoje jau smerkiamas, kaip iš anksto sumanyta ir įvykdyta antihumaniška afera.
Parėję namo iš darbo arba lauko, tuoj pat nusiplaukite rankas, suvalgykite porą šaukštų spanguolių arba bruknių. Kasdien valgykite naminės juodos ruginės duonos su naminiu sviestu, sočiai pabarstę kaimiškais česnakais (parduotuvėse tikros duonos nėra, ją kepa Panevėžyje Jūratė Vytėnienė ir dar vienas kitas ūkininkas).
Valgius gaminkite su daug česnakų, daug svogūnų, patiekalus duokite ne su chemikalų ir krakmolo prifarširuotais parduotuviniais kečupais, o su savo paruoštomis garstyčiomis arba krienais.
Per gripo epidemiją išmeskite iš valgiaraščio chemiškai ypatingai užterštą vištieną, krabų lazdeles, šaldytą žuvį, šaldytas daržoves ir šaldytus vaisius, šaldytus bulvių ir miltų pusgaminius (cepelinus, virtinius, blynus ir visą kitą jovalinį prastmaistį), išmeskite iš mitybos visus konditerijos gaminius, nes juose esantys cheminiai preparatai naikina žmogaus imuninę sistemą. Atminkite, kuo daugiau pyragaičių, tortų, kitų šių dienų konditerijos gaminių, tuo suaugusiems daugiau ligų, o vaikeliams ir jaunimui dar didesnis spuogų skaičius ant veidelių.

Be to pasidarykite sveikatinantį apsauginį spanguolių arba bruknių gėrimą: sutrinkite plakikliu (blenderiu) 500g uogų, sutrinkite trintuve arba išspauskite preseliu 50g česnako, sumaišykite su 100g medaus ir taip laikykite uždarame inde šaldytuve. Geriant į 200g vandens įplakite 50g uogų mišinio.
Gripo epidemijos laikotarpiu vaikus girdykite tik šviežiomis, ką tik išspaustomis šviežių daržovių, uogų ir vaisių sultimis, bet jokiu būdu neduokite vaikams gerti sulčių iš pakelio, nes tenai yra ne sultys, o chemizuoti surogatai, jokiu būdu neduokite nuodingų bamblinių limonadų, niekada savo vaikams nepirkite gira nebuvusių „girų“ bei organizmą alinančių cocapepsicolų, fantųspraitų, ir ypatingai nuodingų „energinių“ gėrimų.
Šiandien „gavnopolių“ lentynos lūžta nuo vakarų šalyse gaminamų „energinių“ gėrimų, kuriuos geria vaikai ir jaunimas. Tiesą kalbant, šie „energiniai“ gėrimai buvo sugalvoti JAV specialiai Vietnamo karui, kad JAV kariai taptų bukagalve agresyvia patrankų mėsa. Suvertęs į save skardinę šnypštalo, JAV karys, nebodamas karščio, tvankos, liūčių, džiunglių baimės, apimti neapykantos ir noro žudyti, puldavo atakuoti vietnamiečius. Karą pralaimėjo, daugeliui karių po to sutriko psichika, niekas nepaneigė ir to, kad jų vaikai, net anūkai gimsta agresyvūs, linkę žudyti ir naikinti.
Blogiau yra tai, kad JAV valdžia leidžia ir toliau gaminti vadinamus „energinius“ gėrimus ir juos pardavinėti kaip gaiviuosius gėrimus, nuo kurių vaikai ir jaunimas tampa priklausomais, agresyviais, linkusiais kitus skriausti, tyčiotis, net ir beprotiškai žudyti…
Galima gerti ir karštą arbatą su imbieru, citrina ir medumi. Bet lietuviams labiau padėtų naminis gyvas alus (jokiu būdu ne pasterizuotas, angliarūgšte pripūstas, kurio prikrautos parduotuvių lentynos).
Karšta arbata su imbieru. 200g nulupto imbiero supjaustyti labai smulkiais kubeliais, 2 citrinas (220g) gerai nuplauti, supjaustyti plonais griežinėliais, o juos dar nedideliais trikampėliais ir viską išmaišyti su 180g medaus. Laikyti uždarame inde šaldytuve. Išeiga – 600g. Patiekiant, į stiklinę įdėti 50g mišinio, užplikinti 150g karšto vandens.
Sveikatinantis gyvas alus. 200g gyvo alaus (jo sunku gauti, bet įmanoma, bet ne didžiosiose maisto prekių parduotuvėse) pakaitinkite iki 40 laipsnių, įmaišykite šaukštą medaus, šaukštelį trinto česnako, šaukštelį trintų krienų, pusę šaukštelio grūstos bičių duonelės, įlašinkite 20 lašų ežiuolės tinktūros.
Pradėjus kosėti, gerkite karštą pienu su medumi ir česnaku. 200g kaimiško pieno (jokiu būdu ne parduotuvinio, nes tai yra ne pienas, o tik pieno surogatas) pakaitinkite iki 40 laipsnių, ištirpinkite jame šaukštą medaus, šaukštelį trinto česnako ir mažais gurkšneliais išgerkite.
Geriausias antigripinis inhaliatorius – česnako stagarų dūmai, nes jie iš kart sunaikina bet kokio gripo bacilas. Atsiradus pirmiesiems gripo požymiams, pradėjus snargliuoti, tuoj pat čiupkite česnakų stagarą, uždekite jo galą, užgesinkite, o aitrius jo dūmus kvėpkite į save per atvirą burną ir nosį kiek galima giliau, kad apimtų net smulkiausius bronchus. Būtinai namuose turėkite česnakų, dažnokai padeginkite česnakų stagarus ir patiems jais pakvėpuokite, ir kambarius, ypač vaikų, pakvėpinkite.
Suskaudus gerklei, išvirkite bulvių su lupenomis, nupilkite vandenį ir, užsidengę galvą rankšluosčiu, kvėpuokite bulvių garais.
Svarbiausiai – mūvėkite šiltas kojines, geriausiai vilnones. Jei pajutote negalavimą, pakaitinkite kojas karštame vandenyje su garstyčiomis, nušluostykite, apsimaukite vilnones kojines ir griūkite lovon. Jokių televizorių, – tik knygą į rankas…

O svarbiausiai gripo epidemijos metu nereikėtų gerti alkoholinių gėrimų, net vyno (gero vyno vis vien Lietuvoje nerasite), nevalgyti parduotuvėje pirktų konditerijos gaminių, jogurtų, varškės sūrelių, „mėsingų“ dešrų ir dešrelių, kuriuose yra ypatingai daug chemikalų, naikinančių mūsų organizme esančias kovingas, imunitetui būtinas bakterijas.
Nėra geresnio vaisto už garinę lietuvišką pirtį, tačiau ne visi jas turi. Todėl du kartus per savaitę prieš einant gulti pasidarykite 45 laipsnių karščio vonią ir sėdėkite karštame vandenyje 10 minučių. Kam sunku, ką kamuoja širdies negalios, apsišlakstykite galvą, krūtinę šalia pasidėtų šaltu vandeniu. Išlipę apsišluostykite, susivyniokite į lininę ar medvilninę paklodę, gulkite į lovą ir apsiklokite. Kai gerai išprakaituosite, pasikeiskite patalynę ir ramiai… miegokite…
Nuotrauka: Prieš gripą ir imunitetui stiprinti pataria Vincentas Sakas, nepriklausomas mitybos ir kulinarijos ekspertas Kas rytą tik atsikėlus išskalaukite burną vandeniu ir išgerkite šaukštą ryžių acto (atkreipkite dėmesį: ryžių actas tik – 2%). Būtent taip šešis tūkstantmečius elgiasi kinai ir todėl pusantro milijardo žmonių beveik neserga širdies ir kraujagyslių ligomis. Nepatariu užgerti vandeniu, nes ryžių actas labai silpnas ir gerai padeda tiems, kas serga skrandžio opalige, skundžiasi skrandžio rūgštingumu, sunkumu, bėdomis virškinant. Ryžių actas ne sukelia rūgštingumą, o pagerina jo šarmines reakcijas. Bet nieko geriau nėra už vandens jonizatorių „Burbuliukas“, kurį galite rasti internetinėje svetainėje Burbuliukas.lt. Burnos ir nosies skalavimas rūgštiniu vandeniu – jokių gripų!!! O dabar svarbiausias dalykas – lietuviams lietuviškas sveikatinantis pagalbininkas – Vincento antigripinas, kuris apsaugos organizmą nuo gripo bacilų: Plakikliu (blenderiu – kainuoja apie 40 litų) sutrinkite 700g lietuviškų spanguolių, 500g lietuviško medaus, 30g kaimiškų česnakų, 30g kaimiškų svogūnų. Taip pat sutarkuokite 20g nuluptų laukų krienų (neturite, dėkite turguje pirktų jau paruoštų krienų), sumaišykite su spanguolėmis, po to įmaišykite 20g lietuviško medaus sugrūstų žiedadulkių, 20g sugrūstos lietuviškos bičių duonelės, 5g šviežiai maltų garstyčių (neturite, dėkite parduotuvėje pirktų garstyčių), 5g šviežiai maltų cinamonų, 1g šviežiai maltų aitriųjų paprikų (galima sumalti kavos malūnėliu). Laikykite šaldytuve inde su dangteliu. 10-15 minučių po to, kai ryte išgėrėte ryžių acto, išgerkite šaukštą sveikatinančio Vincento mišinio. Jei kam mišinys pasirodys per aitrus, užgerkite vandeniu, nors jį mielai valgo net maži vaikeliai. Kol siaučia epidemija, Vincento antigripiną gerkite ir vakarais. Epidemijos metu daug ir dažnai valgykite česnakų, svogūnų, šviežiai trintų krienų, ypač sveika rauginti kopūstai, pagardinti smulkiai kapotais svogūnais ir saulėgrąžų arba sėmenų aliejumi. Būtinai padėkite savo kūdikėlių imunitetui: nakčiai sutrinkite kelias česnako skilteles į košelę ir įdėkite kūdikėliui į kojinytes nakčiai taip, kad česnakas liestų padukus. Saugokite save nuo užsikrėtimo gripu: parėjus iš gatvės pirmiausiai nusiplaukite rankas ir kuo dažniau plaukitės rankas (būtinai to reikalaukite iš vaikų), ypač prieš ruošiant ar imant į rankas valgį. Eidami į gatvę, parduotuvę ir darbe nešiokite kaukę, o į batus įdėkite po skiltelę česnako. Nebijokite jo kvapo, nes daug geriau česnaku kvepėti, nei sirgti ar mokėti „išrinktųjų klanui“ niekšiškai didelius pinigus už injekcijas, kurių poveikis yra abejotinas ir pasaulio žiniasklaidoje jau smerkiamas, kaip iš anksto sumanyta ir įvykdyta antihumaniška afera. Parėję namo iš darbo arba lauko, tuoj pat nusiplaukite rankas, suvalgykite porą šaukštų spanguolių arba bruknių. Kasdien valgykite naminės juodos ruginės duonos su naminiu sviestu, sočiai pabarstę kaimiškais česnakais (parduotuvėse tikros duonos nėra, ją kepa Panevėžyje Jūratė Vytėnienė ir dar vienas kitas ūkininkas). Valgius gaminkite su daug česnakų, daug svogūnų, patiekalus duokite ne su chemikalų ir krakmolo prifarširuotais parduotuviniais kečupais, o su savo paruoštomis garstyčiomis arba krienais. Per gripo epidemiją išmeskite iš valgiaraščio chemiškai ypatingai užterštą vištieną, krabų lazdeles, šaldytą žuvį, šaldytas daržoves ir šaldytus vaisius, šaldytus bulvių ir miltų pusgaminius (cepelinus, virtinius, blynus ir visą kitą jovalinį prastmaistį), išmeskite iš mitybos visus konditerijos gaminius, nes juose esantys cheminiai preparatai naikina žmogaus imuninę sistemą. Atminkite, kuo daugiau pyragaičių, tortų, kitų šių dienų konditerijos gaminių, tuo suaugusiems daugiau ligų, o vaikeliams ir jaunimui dar didesnis spuogų skaičius ant veidelių. Be to pasidarykite sveikatinantį apsauginį spanguolių arba bruknių gėrimą: sutrinkite plakikliu (blenderiu) 500g uogų, sutrinkite trintuve arba išspauskite preseliu 50g česnako, sumaišykite su 100g medaus ir taip laikykite uždarame inde šaldytuve. Geriant į 200g vandens įplakite 50g uogų mišinio. Gripo epidemijos laikotarpiu vaikus girdykite tik šviežiomis, ką tik išspaustomis šviežių daržovių, uogų ir vaisių sultimis, bet jokiu būdu neduokite vaikams gerti sulčių iš pakelio, nes tenai yra ne sultys, o chemizuoti surogatai, jokiu būdu neduokite nuodingų bamblinių limonadų, niekada savo vaikams nepirkite gira nebuvusių „girų“ bei organizmą alinančių cocapepsicolų, fantųspraitų, ir ypatingai nuodingų „energinių“ gėrimų. Šiandien „gavnopolių“ lentynos lūžta nuo vakarų šalyse gaminamų „energinių“ gėrimų, kuriuos geria vaikai ir jaunimas. Tiesą kalbant, šie „energiniai“ gėrimai buvo sugalvoti JAV specialiai Vietnamo karui, kad JAV kariai taptų bukagalve agresyvia patrankų mėsa. Suvertęs į save skardinę šnypštalo, JAV karys, nebodamas karščio, tvankos, liūčių, džiunglių baimės, apimti neapykantos ir noro žudyti, puldavo atakuoti vietnamiečius. Karą pralaimėjo, daugeliui karių po to sutriko psichika, niekas nepaneigė ir to, kad jų vaikai, net anūkai gimsta agresyvūs, linkę žudyti ir naikinti. Blogiau yra tai, kad JAV valdžia leidžia ir toliau gaminti vadinamus „energinius“ gėrimus ir juos pardavinėti kaip gaiviuosius gėrimus, nuo kurių vaikai ir jaunimas tampa priklausomais, agresyviais, linkusiais kitus skriausti, tyčiotis, net ir beprotiškai žudyti… Galima gerti ir karštą arbatą su imbieru, citrina ir medumi. Bet lietuviams labiau padėtų naminis gyvas alus (jokiu būdu ne pasterizuotas, angliarūgšte pripūstas, kurio prikrautos parduotuvių lentynos). Karšta arbata su imbieru. 200g nulupto imbiero supjaustyti labai smulkiais kubeliais, 2 citrinas (220g) gerai nuplauti, supjaustyti plonais griežinėliais, o juos dar nedideliais trikampėliais ir viską išmaišyti su 180g medaus. Laikyti uždarame inde šaldytuve. Išeiga – 600g. Patiekiant, į stiklinę įdėti 50g mišinio, užplikinti 150g karšto vandens. Sveikatinantis gyvas alus. 200g gyvo alaus (jo sunku gauti, bet įmanoma, bet ne didžiosiose maisto prekių parduotuvėse) pakaitinkite iki 40 laipsnių, įmaišykite šaukštą medaus, šaukštelį trinto česnako, šaukštelį trintų krienų, pusę šaukštelio grūstos bičių duonelės, įlašinkite 20 lašų ežiuolės tinktūros. Pradėjus kosėti, gerkite karštą pienu su medumi ir česnaku. 200g kaimiško pieno (jokiu būdu ne parduotuvinio, nes tai yra ne pienas, o tik pieno surogatas) pakaitinkite iki 40 laipsnių, ištirpinkite jame šaukštą medaus, šaukštelį trinto česnako ir mažais gurkšneliais išgerkite. Geriausias antigripinis inhaliatorius – česnako stagarų dūmai, nes jie iš kart sunaikina bet kokio gripo bacilas. Atsiradus pirmiesiems gripo požymiams, pradėjus snargliuoti, tuoj pat čiupkite česnakų stagarą, uždekite jo galą, užgesinkite, o aitrius jo dūmus kvėpkite į save per atvirą burną ir nosį kiek galima giliau, kad apimtų net smulkiausius bronchus. Būtinai namuose turėkite česnakų, dažnokai padeginkite česnakų stagarus ir patiems jais pakvėpuokite, ir kambarius, ypač vaikų, pakvėpinkite. Suskaudus gerklei, išvirkite bulvių su lupenomis, nupilkite vandenį ir, užsidengę galvą rankšluosčiu, kvėpuokite bulvių garais. Svarbiausiai – mūvėkite šiltas kojines, geriausiai vilnones. Jei pajutote negalavimą, pakaitinkite kojas karštame vandenyje su garstyčiomis, nušluostykite, apsimaukite vilnones kojines ir griūkite lovon. Jokių televizorių, – tik knygą į rankas… O svarbiausiai gripo epidemijos metu nereikėtų gerti alkoholinių gėrimų, net vyno (gero vyno vis vien Lietuvoje nerasite), nevalgyti parduotuvėje pirktų konditerijos gaminių, jogurtų, varškės sūrelių, „mėsingų“ dešrų ir dešrelių, kuriuose yra ypatingai daug chemikalų, naikinančių mūsų organizme esančias kovingas, imunitetui būtinas bakterijas. Nėra geresnio vaisto už garinę lietuvišką pirtį, tačiau ne visi jas turi. Todėl du kartus per savaitę prieš einant gulti pasidarykite 45 laipsnių karščio vonią ir sėdėkite karštame vandenyje 10 minučių. Kam sunku, ką kamuoja širdies negalios, apsišlakstykite galvą, krūtinę šalia pasidėtų šaltu vandeniu. Išlipę apsišluostykite, susivyniokite į lininę ar medvilninę paklodę, gulkite į lovą ir apsiklokite. Kai gerai išprakaituosite, pasikeiskite patalynę ir ramiai… miegokite…

Author: Autorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.