Kaip išsirinkti tinkamą prinokusį ananasą: 5 paprastos paslaptys

Nepaisant to, kad ananasai mūsų šalyje neauga, dėl modernių susisiekimo ryšių mes turime galimybę mėgautis šviežiais egzotiškais vaisiais. Yra žinoma, kad švieži ananasai turi įspūdingą naudingų sveikatai savybių sąrašą, tačiau ne visi žino, kaip teisingai pasirinkti šį skanų produktą ir į kokias 5 detales visada verta atkreipti dėmesį:1. Deja, aukštos kokybės ir skanūs vaisiai negali būti pigūs. Faktas yra tas, kad ženklią kainos dalį sudaro gabenimo būdas. Taigi, geriausius vaisius siunčia oro transportu, o tai žymiai padidina išlaidas. Prekybos centruose dažnai būna akcijos, todėl verta atkreipti dėmesį į pirminę kainą be akcijos,  kuri nebūna žemiau savikainos.
2. Jei įmanoma, tuomet verta patraukti ananasą už „uodegos“: prinokę vaisiai lengvai atsisako žaliųjų savo dalių. Tačiau yra viena išlyga: jei vietoj vieno lapo išsitraukia keli iš karto, tai vaisius jau nebešviežias. 3. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad prinokę ananasai turėtų gerai kvepėti, ir keisti kvapai rodo, kad vaisiai yra nebetinkami vartoti.
4. Žalią ananasą galima pirkti tik tuo atveju, jei sutinkate palaukti, kol jis sunoksta, nes toks vaisius dar netinkamas vartoti.
5. Taip pat vaisių galima lengvai paplekšnoti. Verta rinktis nusipirkti duslius garsus skleidžiantį ananasą.

 

Autorius: Autorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.