Patarimai perkantiems dviratį: kaip pasirinkti?

Tinkamo dviračio pasirinkimas reikalauja žinių. Ir tai visiškai suprantama, kadangi skiriasi žmonių poreikiai. Kol vieniems dviratis reikalingas tik kaip atstumus įveiktini transporto priemonė, tuo tarpu kitiems jis būtinas dėl sporto naudos, galiausiai, treti nori paprasčiausiai smagiai leisti laiką atrasdami naujas vietas, kurias su dviračiu pasiekti galima greitai ir paprastai. Kaip pasirinkti dviratį? Nurodysime Jums esminius niuansus, kuriuos įvertinus geriausio dviračio pasirinkimas nebus toks sudėtingas darbas, kaip gali atrodyti šiuo metu.

Kalbamės su ekspertais ir dalijamės patarimais.

  • Pirmiausia įvertinkite, kiek bėgių Jums reikia, kadangi nuo to dažnai varijuoja ir kaina. Tiesa, neverta investuoti į dviratį, kuris turi daug bėgių, jeigu ši funkcija Jums nėra aktualu.

  • Taip pat dviračio pasirinkimas labai dažnai neatsiejamas ir nuo stilistinių sprendimų. Kol vieni nori kažko neutralesnio ir paprastesnio, tad renkasi juodos spalvos dviračius, tuo tarpu kiti ieško įmantresnių dviračių. O koks labiausiai tiktų ir patiktų Jums?

  • Ieškodami dviračio plačiau pasidomėkite ir gamintojais, kadangi būtent tai nulemia kokybę. Kol vieni gamintojai yra pristatomi kaip ypač geri ir galintys pasiūlyti labai geros kokybės dviračius, tuo tarpu kiti keiksnojami dėl trumpo tarnavimo laiko tarpo

  • Įvertinkite ir papildomas dviračio charakteristikas: ar yra vieta gertuvei, ar yra bagažinė, taip pat, ar galima pritvirtinti vaiko kėdutę bei kiti svarbūs niuansai, kurie užtikrins patogų važiavimą dviračiu.

  • Taip pat ieškant dviračio reikia jį rinktis pagal tai – kur planuojate važinėti. Dviračiai suskirstyti savo funkcijomis ir tinkami labiausiai arba miško keliams, arba miesto gatvėms, taip pat, važiavimui plentu ir panašiai.

Kaip pasirinkti dviratį? Pavyks tik įvertinus kuo daugiau niuansų bei apgalvojus savo poreikius. Konsultacijos su profesionalais dažniausiai labai palengvina ir labai pagreitina paieškas, tad leiskite sau sutaupyti laiko ir rasti geriausią kokybę už priimtiną kainą, kuri Jums tarnaus ilgai net ir pačiais sudėtingiausiais keliais.

O tinkamiausio dviračio paieškas galite pradėti BIKKO parduotuvėse, kurios veikia ne tik Lietuvoje (Vilniuje, Šeimyniškių g. 21 bei Klaipėdoje, Galinio Pylimo g. 28), bet ir Baltijos šalyse online: https://www.bikko.ee/ bei https://www.bikko.lv/ Taigi, jei nusprendėte apkeliauti kaimynines šalis — BIKKO su Jumis!

Autorius: Autorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.