Kas geriau terasoms ir pavėsinėms: tentai ar stiklas?

Pavėsinė  ar terasa namuose gali būti pati maloniausia vieta pasimėgauti pavasario ir vasaros šiluma, tačiau Lietuvoje oras toli gražu ne visada geras. Kas geriausiai ir efektyviausiai gali apsaugoti pavėsines ir terasas? Stiklas ar permatomas tentas? Gražiu oru smagu terasoje ar pavėsinėje. Tačiau atėjus blogiems orams nukenčia ne tik viduje esantys baldai, bet ir medinė konstrukcija bei dažai. Terasa ir pavėsinė gali būti apsaugota. Yra du būdai, kaip tai padaryti, išbandyti stikliniai langai ir vis populiaresnis PVC stumdomų tentų montavimas.

Kadangi valstybės vis dar riboja judėjimą tarp sienų, dauguma žmonių atostogas ir savaitgalius renkasi Lietuvoje, namo kieme, sodyboje

Prie šių sutaupymų priskiriamas ir asmeninis santaupas: gražinant aplinką, statant pavėsines, terasas, kur būtų smagu praleisti rytus prie kavos puodelio ar vakarus praleisti su taure vyno. Stiklinė ar markizės terasa yra ne tik patvari, interjero nepakenks minkšti ir patogūs baldai. Be to, terasa ar pavėsinė gali mėgautis bet kokiu oru ištisus metus. Įstiklinimas – solidus ir patikrintas sprendimo būdas. Tačiau jis daug kainuoja, maždaug nuo 80 eurų už kvadratinį metrą. Stumdomus stiklus nelengva montuoti, tą turi atlikti profesionalai. Taip pat stiklas yra trapus ir pažeidžiamas. Kainos atžvilgiu tentai prieš įstiklinimą laimi į vienus vartus. Jų kaina siekia apie 20 eurų už kvadratinį metrą. PVC tentų gamintojai sako, kad tvarkingai, pagal instrukcijas juos sumontavus, iš tolo jie atrodo kaip stiklas. O ir susimontuoti patiems nėra sudėtinga.

Pavėsinių ir terasų savininkai dažnai nerimauja dėl nepraktiškų ar negražių tentų. Raukšlės, užtrunka ilgai rengimas

Skaidūs tentai tvarkingai tempiasi ir atrodo kaip stiklas, o pakelti užtrunka tik mažiau nei minutę. Atsakingas asmuo sakė, kad permatoma markizė yra lygi stiklui, nes stiklinės sienos negalima visiškai išstumti. Markizė pakelta, susukama ir paslėpta už stogo, todėl terasa ar paviljonas lieka visiškai atviri. WPC terasos montavimas susideda iš kelių etapų. WPC terasos lentų montavimas vyksta tik paruošus patį pagrindą. Pagrindas gali būti sraigtiniai, betoniniai poliai ar pjedestalai (reguliuojamo aukščio atramos), jei po terasa bus kietas pagrindas – terasą galima įrengti ir tiesiai ant jo. Praktiškiausią sprendimą jums pasiūlys mūsų specialistai, susipažinę su jūsų terasos vieta (sklypu, stogu, balkonu). WPC terasinės lentos tvirtinimas skiriasi nuo įprastinių medinių lentų tvirtinimo. Specialiai terasoms gaminamos lentos turi jau numatytas tvirtinimo vietas, tam tikrus griovelius lentos šone, į kuriuos kabinasi tam skirti tvirtinimo elementai. Originalus WPC terasinės lentos montavimas leidžia paslėpti tvirtinimo elementus, todėl tinkamai sumontavus terasą, jos paviršiuje nesimatys medvaržčių, kurie būna įprastai įsirengiant medinę terasą patiems. Terasas galite rasti https://terasustatyba.lt/wpc-terasos/.

 

Autorius: Autorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.