Drakono metų horoskopas visiems zodiako ženklams 2024 metams

Angelina Zalatoriene

PALINKĖJIMAI 2024 METAMS.

VISIEMS VISIEMS VISIEMS

Kiekvienoje pelkėje glūdi šaknis, kuri iškels žiedą.
Kiekvienoje žiemoje pulsuoja pavasaris.
Kiekviena naktis ruošiasi ryto gimimui.
Tegu Visata sklandžiai veda žmoniją į Naująją erą…
Atsimerkime ir matykime ženklus.
Pasitikėkime Kūrėju ir savo širdimi.
Nepavargstnčios meilės gyvenimui, žmogui, medžiui, gėlei, žvaigždei…
Nepavargstančio meilės buvimo…

AVINAS. Pasinaudokite proga. Jos visada netikėtos, todėl kartais glumina ir suabejojame – ar tikrai man? Tikrai jums. Juk metas atsisakyti įsisenėjusių įpročių, imkite ir pakeiskite gyvenimo būdą. Stipriai paspaudinėkite savo emocinius mygtukus, raskite daugiau švelnumo artimiesiems. Pasitikrinkite savo fizinį kūną, jo pajėgumą. Visata nepaliaujamai reikalauja augti, rūpintis savimi ir nebūti abejingiems. Galbūt jaučiatės pakabinti žemyn galva, gyvenate dvasiniame sąstingyje ar esate įremtas į kampą? Praeis. Bet tingėti draudžiama. Jei norite daugiau pinigų, padidinkite darbo intensyvumą. Žaviuosi jūsų tikėjimu, kad tik tinginiai yra didžiausi progreso nešėjai.

TAURAS. Neskubinkite įvykių. Jupiteris iki vasaros vis dar meiliai žvelgs į jus, tad negaišdami laiko pradėkite, sėkite, kurkite. Natūralią įvykių eigą gali apsunkinti tik noras pagreitinti upės tėkmę. Jeigu jus žeidžia aplinkinių žodžiai ir veiksmai, nunerkite į savo vidų ir pabūkite saugiuose vidiniuose namuose. Venkite bendrų reikalų su šlubu žmogumi. Jeigu jus puldinėja, pasinaudokite psichologiniu aikido: švelniai paimkite piktavalį už parankės ir staigiu netikėtu judesiu drebtelkite jį ant žemės. Kai viskas nurims, viduje rasite dar neišnaudotos potencijos, lengvai sutvarkysite užstrigusius asmeninius reikalus. Jūsų talento pasaulis dar neįvertino. Būkite kantrūs. Gerbkite mylimuosius. Nuklydimų į neištikimybę saldumas nesumažina bausmės kartumo.

DVYNIAI. Svarbi žinia slypi tamsoje. Tamsa mus gąsdina. Be reikalo. Drąsiai pažvelkite į akis tamsai. Mėginkite nežinomybės tamsoje surasti slaptųjų galių, kad rastumėte atsakymus – kur slepiasi šviesa, kurias kūno vietas reikia gydyti, kuriose jau vyksta gijimas. Kalbant apie sveikatą, primenu, kad nesikliautumėt vienintelio gydytojo išvada, nes daugiausia klaidų padaroma nustatant diagnozę būtent Dvyniams. Kai kuriuos atsakymus galite rasti sapnuose ar nakties meditacijose. Nesielvartaukite dėl ateities. Apvalykite namus. Venkite reikalų su priešiškai nusiteikusiais žmonėmis. Neleiskite baimei užgožti džiaugsmo. Džiaugsmo, kad gyvename, kad esame, kad matome kaip skleidžiasi eleboras ir bijūnas. Juk jūs, Dvyniai, esate tikri žiedų valdovai. O nuo birželio mėnesio visus metus galėsite remtis į draugišką Jupiterio petį. Vertėtų jį pasitikti gražiu ritualu.

VĖŽYS. Vidinis balsas kalba tyliai. Ar išgirdote? Jei esate darbdavys, laikas atleisti iš darbo jums kenkiantį darbuotoją. Ne viskas yra tiesa, kas vadinama tiesa. Kad ir kaip kažkas stengiasi jus apgauti, nuslėpti savo nedorus veiksmus, jūs juos iš karto perprantate. Tuo bauginate kitus. Tylus stebėjimas ir intuicija yra jūsų jėga. Atrodo, kad jūs apie kitus žinote daugiau negu jie patys apie save. Tačiau šiemet atsisukite į save. Judėkite. Jeigu vanduo juda, jis pats sau sukuria kelią. Gyvenime naujus kelius praskina bepročiai, nebijantys paklysti, o paskui juos paskui žengia protingieji. Darykite tuos naujus kelius. Keliaukite. Nusipirkite naujus batus. Nedelskite. Kad ir koks vertingas liaudies patarimas matuoti devynis kartus, bet žiūrėkite, kad bematuojant nenukirptų kažkas kitas. Atidžiau prižiūrėkite savo turtą ir automobilį.

LIŪTAS. Pačiu laiku. Jūs pridengsite vieno žmogaus blogus poelgius. Pačiu laiku. Gal gerai, gal blogai, tačiau tuo išaukštinsite jo gerus darbus. Švytėkite visomis spalvomis. Atverkite savo didžiąją širdį, dalinkitės meile. Meile gyvenimui ir meile žmonėms. Savo optimizmu užkrėskite kitus. Būkite pasirengę keistiems ir netikėtiems energijos protrūkiams, nuo kurių apsisuks galva. Lankykitės dailės muziejuose, koncertuose, pasikraukite gražių dalykų energija. Jei nusivylėte meile, neužtrenkite durų naujiems jausmams. Be meilės negalima. Meilė vyrus daro geresnius, moteris – gražesnes, o gyvenimą – prasmingą. Užsukite ir į polikliniką. Nuėję laiku pas gydytoją, užbėgsite už akių priepuoliui.

MERGELĖ. Šokis. Kartais ir gyvenimas kaip šokis. O kiekviename šokyje yra pasikartojantys judesiai. Judesys kuria energiją. Šiemet Mergelės metus simbolizuoja spiralė – tas nuostabus archainis gimimo ir atgimimo ženklas. Spiralė yra taip pat asmeninės galios, asmeninės vizijos ir praregėjimo simbolis. Turite galią matyti tikslą, kurio šiandien daug kas nemato. Spiralės šokio meistrai yra dervišai, jie tiki, kad kartodami judesius galima patirti aukštesnės sąmonės būseną ir prisiliesti prie Dieviškojo šaltinio. Pamėginkite ir jūs. Neužsibūkite vienoje vietoje, pasinerkite į judesį, paskęskite šokyje. Tegu šokyje, o galbūt meilėje, atsipalaidavęs kūnas pats jus veda. Klausykite kūno. O paskui visą energiją nukreipkite į konkretų savo tikslą. Norit palengvinti savo gyvenimą? Savo patirtį perduokite kitiems. O jei sumanysite šokti dviese, atidžiai pasirinkite partnerį. Artimas partneris bus tas, su kuriuo patirsite tylėjimo jaukumą.

SVARSTYKLĖS. Detalė. Jūs esate užsispyrę analizatoriai ir ši savybė šiais metais jums labiausiai pasitarnaus. Nebūtina kiekvieną daiktą ar projektą išnarstyti iki smulkmenų, bet kaip svarbu pamatyti tą esminę detalę, pastebėti tą dalyką, į kurį kiti visai nekreipia dėmesio. Nepražiopsokite tos ypatingos detalės. Manau dėl savo kruopštumo jums pavyks. Jaudinantys metai. Palypėjimas aukštyn karjeroje – įmanomas, numatyti ir išvengti nemalonumų – įmanoma, netikėtas uždarbis – įmanomas. Kai žmogus karštai visa širdimi pasišvenčia reikalui, atrodo, visas pasaulis pasitraukia, kad duotų jums kelią. Tada ir asfalte įsišaknijęs snaputis išskleidžia žiedus. Apie sėkmės paslaptis daugiausia labai užtikrintai samprotauja nevykėliai. Jeigu priimsite į darbą žmogų, kuris protingesnis už jus, tuo parodysite, kad vis dėlto protingesnis jūs.

SKORPIONAS. Jėga naujai pamokai. Jūs turite daug jėgos, bet kartais pravartu pasitaupyti. Jėga veltui nedalinama, bet dovanojama tiems, kurie atsakingai ją naudoja ir prisiima atsakomybę už rezultatus. Gyvenkite darnoje. Bendradarbiavimas ir vienybė sunkų daro lengvu. Išmokite darbą derinti su malonumais ir patirsite daug džiugių akimirkų. Ta naujoji era jau dabar reikalauja kasdien išmokti ko nors naujo. Jeigu jums teks ko nors mokytis, svarbu išlaikyti dėmesį, nesiblaškyti. Dėmesys geriau išlaikomas, kai mokymas jungiasi su humoru. Jeigu teks išmokti žongliruoti ir tris apelsinus vienu metu išlaikyti ore, tikrai prireiks dėmesio. Galbūt humoro pagalba, tai pavyks pirmiau nei per tris mėnesius. Ir būsite įvertintas pagal nuopelnus. Nesupraskite labai tiesmukai. Rytiečiai juokauja: drakono kardas – jo kojelėse. Kaip jūs suvokiate šį juoką?

ŠAULYS. Aprėpti visumą. Tai padaryti nėra taip lengva, kaip atrodo. Jeigu turite naujų idėjų, svarbu ramiai apsvarstyti aplinkybių visumą. Jokių skubotų sprendimų, kol neištyrinėjote visų faktų. Sprendimuose venkite vadovautis išankstine nuomone. Kol visapusiškai neįvertinsite aplinkos, beprasmiška imtis naujos veiklos. Netapkite intrigų auka. Dažniau juokitės. Juoktis reikia net tada, kai labai sunku. Tai garantuoja jūsų išlikimą. Kai išgirsite pirmąją perkūniją, bus ženklas, kad jūsų gyvenimo pavasaris prasideda. Jeigu išsilies vyno taurė, nieko tokio, tai tinkama auka Jupiteriui. Niekam nepasakokite savo planų, kitiems nebūtina jų žinoti. Beje, yra du dalykai, kurių neįmanoma nuslėpti – tai meilė ir kosulys. Nebijokite rizikuoti. Tegu perkūnija stumteli jus veiksmams, darbo ar būsto pakeitimui. Rūpestingai saugokite tai, ką sukūrėte iki šiol.

OŽIARAGIS. Kolektyvinis darbas. Ar pasiruošėte atsarginius kelius ? Žingsnis po žingsnio jūs judėsite pirmyn. Galimas pakilimas tarnyboje. Išleisite daug pinigų, gal būt įsigysite didelį daiktą, bet tikrai nesigailėsite. Jūs dievinate stabilumą, to sieksite ir jums pavyks juo mėgautis. Jūs pranoksite kitus, pademonstruodamas savo gebėjimus ir talentą. Darbininką giria jo darbas. Nepriekaištingai atliktas darbas suteikia jėgų naujiems tikslams. Bet nereikia užmiršti, kaip svarbu mokėti dirbti drauge su kitais. Grupinis darbas atitinka aukštesnį sąmoningumo lygį ir nustelbia individo ego. Jei gerbi kito talentą, visi džiaugiamės bendrais rezultatais. Verta peržiūrėti santykius su draugais ir bendradarbiais. Pasitikėjimas – geras dalykas, bet kas ten stovi už jūsų nugaros? Jeigu meilėje patirsite nusivylimą, toks jau tas meilės dėsnis. Ji ateina, ir ji praeina. Ką gi, pametei kepurę, džiaukis, kad liko galva.

VANDENIS. Nauja banga. Jūs turite būti pavyzdys ir vedlys į Naująją erą, bet kol kas jus kamuoja blogos nuojautos ir baimė. Tikrai reikia mažiau plepėti, nepulti į paniką , neprarasti savitvardos. Svarbiausia, jums reikia laiku sustoti pusiaukelėje, nes staigus proveržis gali pritraukti bėdą ir net reikalų su teisėtvarka. Dvasinės energijos dabar pakilusios, daug ką gausite be didesnio pasipriešinimo. Bet kažkas kartina jūsų gyvenimą? Ne visi nuodai mus nužudo. Galima išmokti suvirškinti ir įsisavinti nuodus. Juk dabar taip madinga gydytis musmirėmis. Atėjo permainų valanda, ji gąsdina. Žinoma, kurį laiką gali susidaryti kebli padėtis. Bet tai laikina. Svarbiausia dabar išlipti iš senų suknelių ir kelnių, senų įpročių, atgyvenusių algoritmų ir prisirišimų. Surask naują ritmą ir pirmyn. Kas turi proto – paleisti, kas turi pojūtį pagauti momentą, tas tampa išminčiumi. Jums belieka tik išmokti pasakyti trumpai, o klausyti ilgai.

ŽUVYS. Vingiuojam. Kol Saturnas sukinėjasi Žuvų ženkle, jūsų kelias vingiuos kaip pitonas medyje, kaip žaltys žolėje ar šokėja ant stulpo. Kai nepamatę akmenuko susvirduliuosite ar net griūsite, nieko tokio – tai pamoka. Gerbk kiekvieną akmenį. Kiekviename vingyje – naujas patyrimas. Išmokai pamoką – įgijai patirties. Įgijai patirties, praturtėjai išmintimi. Žinau viena, užbaigsite viską, ką esate šiais metais pradėję. Mes visi turime blogų įpročių. Taigi šiemet tinkamas laikas atsikratyti paties įkyriausio. O kurią nors vieną šių metų dieną jums kils maištinga mintis ir radę bendraminčių galite sukelti revoliuciją. Jeigu už teisingumą, jeigu įstatymų rėmuose – pirmyn. Bet jei pernelyg skrupulingai laikysitės taisyklių, prarasite daug malonumo. Jūsų pomėgis gana daug kalbėti, kartais atsisuka prieš jus. Verta neužmiršti auksinės taisyklės, kad kvailių tylėjimas yra jų daroma paslauga mums, o išminčių tylėjimas yra jų gudrumo požymis. Ir tegu užtenka jums laiko kasdien nusivalyti batus, perskaityti puslapį geros knygos ir tegu užtenka valios neįjungti televizoriaus.

 

Autorius: Autorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.