Šį prancūzų valstiečių patiekalą išpopuliarino dietologas H. Ch. Geffroy. Daržovės troškinamos paprastame (tik ne aliuminiame) puode, bet tinka ir emaliuotas troškintuvas.
Ant dugno įpilame vieną-du šaukštus aliejaus (jeigu puodas nesiaurėjantis į apačią, o plačiu dugnu, galima įpilti ir šaukštą-kitą vandens).
Paskui sluoksniais dedame įvairias daržoves, supjaustytas 3-5 mm storio skiltelėm. Į apačią dedame sultingesnes daržoves. Troškiniui tinka svogūnai, porai, salierai, petražolės, burokėliai, pomidorai, bulvės ir kt.
Vasarą, kai yra cukinijų, aguročių, patisonų bei šviežių bulvių, grybų, siūlome išbandyti tokį troškinį. Apačioje dedame bulves (cukinijos išskysta), toliau sluoksnis cukinijų, patisonų ir aguročių (galima ir visų po truputį), vėl po sluoksnį bulvių ir cukinijų, tada užberiame "chmeli-suneli" (ar kitų aromatingų prieskoninių žolių), supjaustome petražolių šaknų, morkų (2-3 mm storio skiltelėmis, kad gerai suminkštėtų), smulkiai papjaustome svogūno. Jeigu turime nesūdytų šviežiai virtų grybų, įdedame jų kokį šaukštą (prieš tai susmulkinę). Po to vėl sluoksniais dedame bulves ir aguročius taip, kad per 1-2 sluoksnius nuo viršaus vėl būtų pridėta prieskonių, morkų, grybų (morkų galima dėti ir daugiau, jeigu mėgstame).
Jeigu turime karščiui atsparų, į apačią siaurėjantį indą su dangteliu, jame daržoves paranku troškinti orkaitėje. Nedideliame — 0,7-l litro talpos emaliuotame ketaus inde jas ištroškinsime per 20-25 minutes. Tinka kaip antras patiekalas arba garnyras.
Troškinamos daržovės sugeria prieskoninių žolių aromatą, todėl šis patiekalas padės įprasti prie maisto be druskos tiems, kurie mėgsta valgyti sūriai.