Skruzdėlės ilgam paliks jūsų sklypą. Veiksmingi kovos su skruzdėlėmis metodai

Prasidėjus pavasariui į miestą atkeliauja kenksmingi vabzdžiai, kurie gali pridaryti daug rūpesčių. Rekomenduojame susipažinti su tuo, kaip savo vietovėje galite atsikratyti skruzdėlių ir amarų. Pašalinti tokius kenkėjus kartais gali būti labai sunku. Bet jei nieko nedarysite, kenkėjas gali tiesiog sunaikinti jūsų augalus sklype.

Kaip pasigaminti skruzdžių masalus?

Šie masalai suvilios kenkėjus ir juos sunaikins. Reikia susmulkinti porą virtų kiaušinių, į mišinį įpilti 1/2 arbatinio šaukštelio boro rūgšties ir tiek pat cukraus. Po to iš šio mišinio reikia padaryti mažus rutuliukus. Padėkite masalus ten, kur randamos skruzdėlės. Toks skanėstas suvilios skruzdėles, o rūgštis ilgainiui atliks savo darbą. Jei norite, kad rutuliukai būtų šiek tiek tankesni, į masę įberkite šiek tiek miltų.

Galite paruošti kitą mišinį. Sumaišykite penkis šaukštus saulėgrąžų aliejaus, tiek pat kepimo sodos ir tiek pat indų ploviklio. Užtepkite produktą ant augalų purškimo buteliuku. Produktas apsaugos augalą ir atbaidys kenksmingus vabzdžius, įskaitant amarus.

Išbandykite šias priemones ir būsite nustebinti rezultatais.

Autorius: Autorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.