Pati efektyviausia dieta 16/8

Naujausių tyrimų duomenimis dieta 16/8 yra viena efektyviausių ir sveikiausių. Moderniame pasaulyje visiems skubant reikėtų nepamiršti valgyti ir tai daryti atitinkamu režimu. Visgi dažnam tai nepavyksta ir nereguliari mityba bei nesubalansuotas maistas įtakoja nutukimą ar kitas su tuo susijusias ligas.

Dietos 16/8 pagrindai

Dieta 16/8 yra tarsi išsigelbėjimas visiems skubantiems. Ji leidžia pamiršti badavimą ir nepraranda efekto. Taigi, kuo ypatinga ši dieta ir kaip ji veikia? Viskas labai paprasta. Skaičiai 16/8 nurodo valandų trukmę. Tai 16 valandų nevalgome, ir 8 valandas per dieną valgome kiek norime ir ką norime. Pagalvojus, kad žmogus miega vidutiniškai 8 val. per parą, tai nevalgyti 8 valandas per likusią dieną yra ne tiek ir daug.

Žinoma, kad dieta būtų dar efektyvesnė, rekomenduojama sportuoti ir vengti nesveiko maisto. Tačiau įvairios šios dietos variacijos leidžia pasirinkti jums norimą variantą ir valgyti ką tik norite, kiek norite.

Kaip nustatyti valandas?

Šią dietą sukūręs Davidas Zinczenko teigia, kad didesnis tarpas nevalgant skatina organizmo metabolizmo procesus ir turi daugiau laiko sudeginti suvartotas kalorijas. Tačiau valandos kurias pasirinksite tam įtakos neturi. Tad jas galite laisvai derinti prie savo gyvenimo būdo. Pavyzdžiui dieta 16/8 jums gali reikšti, kad valgote tarp 7-15 val., o likusią dieną nevalgote. Bet taip pat tai gali būti ir tarp 11- 19 val. – viskas priklauso nuo jūsų ir jūsų gyvensenos.

Greitas ir ilgalaikis rezultatas

Laikydamiesi dietos 16/8 jūs nerizikuojate savo sveikata ir nebadaujate. Tiesiog reguliuojate valgymo laiką. Tai jums padės numesti svorio ir pasijusti geriau jau po keleto savaičių. Kadangi jūs nedarote drastiškų pokyčių tai ir svoris drastiškai negrįš nustojus laikytis šios dietos.

Author: Autorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.