Šis tas apie vėžį

cancer1. Visų žmonių organizmuose yra vėžio ląstelių. Šių ląstelių standartiniais tyrimais neaptinkama tol, kol jos nepasidaugina iki keleto milijardų. Kai gydytojai vėžiu sergantiems pacientams sako, kad po gydymo jų organizmuose nebėra vėžio ląstelių, tai tiesiog reiškia, kad tyrimais nerandama šių ląstelių, nes jų yra mažiau, nei įmanomas rasti kiekis.

2. Per visą žmogaus gyvenimą, vėžio ląstelės pasireiškia nuo 6 iki 10 kartų.

3. Kai žmogaus imuninė sistema stipri, ji sunaikina vėžio ląsteles ir sustabdo jų dauginimąsi bei auglių susidarymą.

4. Kai žmogus turi vėžį, tai rodo, kad jis turi daugialypį mitybos nepakankamumą. Tai gali būti dėl genetinių, aplinkos, maisto ar gyvenimo būdo priežasčių. Kad išvengti daugialypio mitybos nepakankamumo, galima pakeisti dietą ir naudoti papildus, tuo sustiprinant organizmo imuninę sistemą.

6. Chemoterapija – tai greit augančių vėžio ląstelių nuodijimas, kuris taip pat naikina ir greitai augančias naudingas ląsteles kaulų čiulpuose, virškinimo žarnyno trakte ir t.t., ir gali pakenkti tokiems organams, kaip inkstai, kepenys, širdis, plaučiai ir kt.

7. Radiacija, naikindama vėžines ląsteles, taip pat degina, sudaro randus ir pažeidžia sveikas ląsteles, audinius ir vidaus organus.

8. Pirminis gydimas chemoterapija ir radiacija dažnai sumažina auglio dydį, tačiau ilgai besitęsiantis chemoterapijos ir radiacijos naudojimas daugiau nebeturi poveikio augliui.

9. Kai organizmas nuo chemoterapijos ir radiacijos tampa per daug užterštas toksinais, imuninė sistema arba su tuo susitaiko arba yra sunaikinama, taigi žmogus dažnai neatlaiko infekcijų ir jų sukeltų komplikacijų.

10. Chemoterapija ir radiacija gali iššaukti vėžio ląstelių mutaciją ir tada jos tampa atsparios ir sunkiai sunaikinamos. Chirurginės operacijos taip pat gali sukelti vėžio ląstelių paplitimą kitose srityse.

11. Efektyvus vėžio nugalėjimo būdas yra marinti vėžio ląsteles badu, nemaitinant jų tuo, ko reikia jų dauginimuisi.

KUO MINTA VĖŽIO LĄSTELĖS?

a. Cukrus yra bene pagrindinis vėžio maitintojas. Atsisakius cukraus, dingsta vienas svarbiausių maisto produktų vėžio ląstelėms. Cukraus pakaitalai, tokie kaip NutraSweet, Equal, Spoonful ir kiti yra pagaminti su aspartamu ir yra kenksmingi. Geriausias natūralus pakaitalas būtų Manukos medus arba melasa, bet labai mažais kiekiais. Valgomoji druska yra chemiškai išbalinta. Geriausia alternatyva yra paprasta akmens arba jūros druska.

b. Pienas sukelia gleivių susidarymą, ypač skrandžio ir žarnyno trakte. Vėžys minta gleivėmis. Atsisakius pieno ir pakeitus jį nesaldintu sojos pienu, vėžio ląstelės alksta.

c. Vėžio ląstelės veši rūgštinėje aplinkoje. Mėsos pagrindu sudaryta dieta yra rūgštinė, todėl geriau yra valgyti žuvį ir šiek tiek paukštienos, nei jautieną ar kiaulieną. Mėsoje taip pat yra gyvulinių antibiotikų, augimo hormonų ir parazitų, kurie visi yra kenksmingi, ypač žmonėms, sergantiems vėžiu.

d. Dieta, susidedanti iš 80 proc. šviežių daržovių ir sulčių, neskaldytų grūdų, sėklų, riešutų ir trupučio vaisių, kūne palaiko šarminę aplinką. Apie 20 proc. gali būti virtas maistas, įskaitant pupeles. Šviežios sultys duoda gyvus fermentus, kurie lengvai įsisavinami ir pasiekia ląstelių lygį per 15 min., neužteršdamos ir netrukdydamos sveikoms ląstelėms augti. Kad gauti gyvųjų fermentų, reikalingų sveikų ląstelių susidarymui, paragaukite ir gerkite šviežių daržovių sultis (daugumos daržovių ir pupelių daigų) ir valgykite žalias daržoves 2-3 kartus per dieną. Fermentai žūna 40 laipsnių temperatūroje.

e. Venkite kavos, arbatos ir šokolado, kurie turi daug kofeino. Žalioji arbata yra geresnė alternatyva ir ji turi vėžio nugalėjimo savybių. Vanduo – geriausia gerti išvalytą ar filtruotą vandenį, kad išvengti žinomų toksinų ir sunkiųjų metalų, esančių vandentiekio vandenyje. Distiliuotas vanduo yra rūgštinis, venkite jo.

12. Mėsos baltymai yra sunkiai virškinami ir tam reikia daug virškinimo fermentų. Nesuvirškinta mėsa žarnyne pradeda pūti ir atsiranda dar daugiau toksinų.

13. Vėžio ląstelės turi tvirtą baltymų apdangalą. Susilaikant, ar valgant mažiau mėsos, lieka daugiau fermentų, galinčių paveikti vėžio ląstelių baltymines sieneles ir leidžia paties organizmo ląstelėms kovotojoms sunaikinti vėžio ląsteles.

14.Kai kurie maisto papildai stiprina imuninę sistemą (IP6, Flor-ssence, Essiac, anti-oxidants, vitamins, minerals, EFAs ir kt.) ir leidžia organizmo ląstelėms kovotojoms sunaikinti vėžio ląsteles. Yra žinoma, kad kai kurie papildai, tokie kaip vitaminas E sukelia apoptozę arba programuojamą ląstelių mirtį, natūralų organizmo metodą atsikratyti pakenktomis, nenorimomis ar nereikalingomis ląstelėmis.

15. Vėžys – tai proto, kūno ir dvasios liga. Iniciatyvi ir pozityvi dvasia padės kovotojui su vėžiu išgyventi. Pyktis, negalėjimas atleisti, kartėlis įveda kūną į stresinę, rūgštingą aplinką. Išmok išlaikyti mylinčią, atleidžiančią dvasią. Išmok atsipalaiduoti ir džiaugtis gyvenimu.

16. Vėžio ląstelės negali vystytis deguonimi prisotintoje aplinkoje. Kasdien mankštinkitės ir giliai kvėpuokite tam, kad gautumėte daugiau deguonies, pasiekiančio ląstelių lygį. Deguonies terapija yra dar vienas būdas vėžio ląstelių naikinimui.

 

Author: Autorius

1 thought on “Šis tas apie vėžį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.