Kategorijos ‘Automobiliai’ archyvas

Nors oficialiai automobilį paruošti šaltajam sezonui ir pakeisti jo padangas reikia iki lapkričio 10 dienos, kai kurie vairuotojai šių gaminių pradeda ieškoti tik dabar. Jei esate vieni iš jų, siekdami, kad būsimos kelionės būtų visapusiškai saugios ir patogios, rinkdamiesi padangas, turėtumėte vadovautis keliais esminiais patarimais.

Nuspręskite, ar naudosite žiemines, ar universalias padangas. Vis dar yra manančių, jog universalios padangos yra puikus sprendimas net ir šalčiausiu laikotarpiu – daugelį suvilioja mažesnė kaina ir galimybė bent kuriam laikui pamiršti apie jų keitimą. Plačiau apie tai »

Kad spyna lengvai rakintųsi, kartkartėmis išvalykite iš jos dulkes, patepkite alyva, o kad durų spynos mechanizmas gerai veiktų, nuskuskite pieštuko grafitą, miltelius supilkite į popierinį vamzdelį ir pro rakto skylutę supūskite j spynos vidų. Jeigu spyna surū­dijo, įlašinkite į ją keletą lašų benzino. Raktą, kuris sunkiai rakina, patrinkite vašku arba muilu.

Plačiau apie tai »

Surūdijusiems varžtams atsukti yra įvairių priemonių, kurias galima nusipirkti daugelyje parduotuvių. Taip pat šios priemonės nėra ir labai pigios. Bet būna taip, kad parduotuvė toli arba nėra kuo nuvažiuoti iki jos.
Tada galima pasinaudoti benzinu, dyzelinu arba dar geriau žibalu.

Praktika rodo, kad žibalas gana gerai prasiskverbia pro rūdis ir padeda atsukti surūdijusius varžtus. Bet žibalas ne visada yra po ranka, nes žibalinių lempų jau seniai niekas nebenaudoja. Dyzelino arba benzino galima rasti automobilio bake ir pasinaudoti varžtų atsukimo palengvinimui. 

Plačiau apie tai »

Perpilant benziną ar dyzeliną iš vieno indo į kitą – dažniausiai tai aktualu iš kanistro į automobilio kuro baką, paprastai naudojama guminė žarna.

Plačiau apie tai »

Tiek natūralaus pluošto tiek sintetinių audinių drabužius pirmiausia reikia valandai dviems pamerkti į šiltą ūkinio muilo tirpalą kas kiek laiko vis pamaišant, kad mirkomas drabužis pakeistų padėtį ir ties plaunamomis dėmėmis pasikeistų muilo tirpalas šviežesniu. Jei audinys mechaniškai tvirtas ir nebijo glamžymo, suteptas vietas galima lengvai patrinti arba paglamžyti, kad paspartinti dėmių valymą. Muilo tirpalą galima pagaminti rupesne tarka patarkavus ūkiško muilo į šiltą vandenį ir gerai išmaišius, kad muilas ištirptų. Riebalų ir tepalų dėmes paprasčiausia valyti benzinu. Labiausiai tinka kuo aukštesnio oktaninio laipsnio (A98) benzinas, kadangi Plačiau apie tai »

loading...
Archyvai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas