Profesorė Eugenija Šimkūnaitė siūlė tokj veido odos atjauninimo būdą.
* Imti žalių vaistinės taukės (Symphytum officinalis) lapu ir stiebų ir gerai sutrinti. Žinoma, prieš tai lapai ir stiebeliai turi būti švariai nuplauti virintu vandeniu. Gauta košele užtepti gerai nuplautą veidą ir palaikyti apie valandą. Po to švariai nuplauti. Po poros dienų vėl pakartoti ir taip daryti 5-6 kartus. O Dar paprasčiau supjaustyti plačiomis skiltelėmis agurką ir dėti ant veido.
* Žiemą, kai nėra žalių lapų ir žolės, reikia naudoti džiovintos taukės šaknis. Jas sutrinti į smulkius miltelius ir įpilti pieno. Gauname minkštą, tąsią, gleivėtą košele. Šia košele tepti veidą, pasmakrę, kaklą. Ištepus pagulėti ant nugaros porą valandų. Nepamiršti, kad šaknų košelė sudžiūsta į labai kietą luoba, todėl nuimti jj reikia labai atsargiai, mirkant šiltu vandeniu. Darbo daug, bet oda puikiai atjaunėja, raukšlės susitraukia.
* Jei oda labai išsekusi, pamėlusi, su ryškiomis gyslelėmis, į taukės ar agurklės (taip pat agurko) sultis reikia įpilti pora šaukštų dilgėlių sulčių. O jei oda pageltusi ir nesveikai atrodo, gerai tinka vaistiniu ramunėlių kaukė, o jei labai riebi – ajerų lapu kaukė.
* Labai naudinga ajerų lapų ir ramunėlių arbata sumaišyti su kviečių ar rugių sėlenomis. Tokią košelę laikyti užtepus pusvalandį. O Įei oda sausa – naudoti morkų, pieno ir kvietinių sėlenų košelę kaukei. Tačiau jei oda pleiskanoja nuo ligos – kreiptis Į gydytoją.