Kategorijos ‘Kvepalai’ archyvas

Atsiminkite, kad kvepalai – labai individualus dalykas. Kartais šiaip jau malonūs kvepalai šokiruoja, net atstumia aplinkinius,
ypač kai prieš pasikvėpinant tinkamai nenusiprausiama vonioje ar po dušu. Svarbiausia yra švara, o jau tik tada kvepalai.
Nesišlakstykite vasarą kvepalais, ypač pikantiškais, aštraus, stipraus kvapo. Jie
nepanaikina prakaito kvapo, bet gali labai suerzinti odą ir, sureagavę su prakaitu, skleisti labai nemalonų kvapą. Naudojant bekvapius dezodorantus, karštą vasaros dieną išvengsite prakaito ir kvepalų priešpriešos.

Vartodamos kvepalus arba tualetinį vandenį, prisiminkite kai kurias elementarias taisykles: niekada nepilkite daug kvepalų į vieną vieta. Geriau po truputį pakvėpinkite vietas, kur pulsuoja kraujas – už ausų, kaklą, rankų riešus, per alkūnės sulenkimą.

Nekaitaliokite kvepalų ir nenaudokite atsitiktinių. Geriau pasirinkite vienus ir visada turėkite po ranka. Atsiminkite, kad visi moters daiktai turi kvepėti vienu kvapu.

Pirkdamos naujus kvepalus, rinkitės ne daugiau kaip iš trijų rūšių, nes uoslė per trumpą laiką nesugeba atskirti daugiau aromatinių kompozicijų.

loading...
Archyvai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas