Posted in Muzika

Gitarų remontas

Kokybiškai remontuoju, restauruoju ir tobulinu elektrines, akustines, bosines ir klasikines gitaras, bei kitus styginius instrumentus: ukuleles, bandžas, gitalėles ir kt. Profesionaliai diagnozuoju, konsultuoju ir sprendžiu instrumentų problemas, tokias kaip: derinimas, stygų pažeminimas bei keitimas, ladų šlifavimas bei keitimas, elektronikos tvarkymas, sulaužytų gitarų klijavimas ir kiti gitarų remonto bei restauravimo darbai.

Atsarginės detalės gitaroms: kuoliukai, tilteliai, stygos, ladai, nuėmėjai, potenciometrai, mašinėlės ir t.t.

Tel. nr. 865392483. Daugiau informacijos ir mano darbus jūs rasite svetainėje www.kovalskij.lt ir facebook’o puslapyje: https://www.facebook.com/andrej.kovalskijcurkin. Dirbu be išeiginių nuo 10 iki 23 val.
Skaityti toliau „Gitarų remontas“

Posted in Muzika

Gitaros pamokos

 

Gitaros pamokos visiems.

Patyręs mokytojas moko groti gitara pradedančiuosius ir jau grojančius, priimami visų amžiaus grupių ir lygių mokiniai. Mokoma nuo pirmų akordų ir mėgstamiausių dainų atlikimo iki efektinių technikų išgavimo, taip pat teorijos ir improvizacijų. Pamokos vyksta visiems norintiems mokytis groti akustine, elektrine arba bosine gitaromis. Tel. nr. 865392483. Daugiau informacijos jūs rasite svetainėje www.kovalskij.lt ir facebook’o puslapyje: https://www.facebook.com/andrej.kovalskijcurkin.
Pamokos vyksta visomis dienomis be išeiginių nuo 10 iki 22 val. Susitikimų laikas derinamas.

Gitaros pamokos pradedantiesiems.
Gitaros pamokos jau grojantiems.
Gitaros pamokos patyrusiems.