Kategorijos ‘Kūdikio raida’ archyvas

vaikai_piesia_0571Sakoma, kad vaiko negalima mokyti piešti. Ir vis dėlto stebėti ir šiek tiek vadovauti jo pirmosioms piešimo pamokoms būtina.
Nes
ąmoningai pabraukyti rašikliu po lapą gali jau vos metukų sulaukęs kūdikis. Tuo tarpu sąmoningų piešimo pamokėlių metas ateina mažyliui sulaukus 1,5-2 metų. Tad jei norite savo atžalą kuo anksčiau supažindinti su meno paslaptimis ir kūrybiniu polėkiu – svarbu žinoti, nuo ko pradėti. Be to, būtina atsižvelgti į vaiko raidos ypatumus bei motorinius gebėjimus.

Pirmuosius keletą mėnesių piešimo pamokų užduotis – išugdyti natūralius piešiamuosius judesius. Tik kai ranka sutvirtės, mažylis galės patogiai joje laikyti pieštuką, sąmoningai atkartoti anksčiau darytus judesius, bus galima pasirūpinti ir vaizduojamaisiais objektais. Plačiau apie tai »

Baby2Pirmieji kūdikio metai tėvams kupini didžiausių atradimų. Ką tik gimęs kūdikėlis yra gležnas, visiškai priklausomas nuo kitų globos ir priežiūros. Metų eigoje jis tampa mažu žmogučiu, kuris vaikšto, bendrauja, reiškia savo emocijas bei norus. Kiekvienas  mažylis yra savitas ir pirmuosius metus vystosi skirtingai – vienas anksčiau čiauška, kitas vaikšto geriau. Dėl nevienodo vystymosi tempo vieniems kūdikiams reikia daugiau laiko negu kitiems naujiems įgūdžiams suformuoti. Tai sąlygoja daugybė faktorių, kurių negalima pakeisti: įgimtos savybės, sveikatos būklė, lytis, socialinė aplinka, kiti išoriniai veiksniai. Vis dėlto, mažylio tėveliams pravartu žinoti tam tikras raidos gaires, kad būtų galima sekti kūdikio vystymąsi. Plačiau apie tai »

loading...
Archyvai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas